Jūs atrodaties šeit

2022.gads

AS "RĪGAS SILTUMS" darbinieki kopā ar valdi 2022.gadā iesaistījās vairākās akcijās - gan par ikgadēju tradīciju kļuvušajā "Paēdušai Latvijai", gan arī vairākās akcijās Ukrainas iedzīvotāju atbalstam.​

Plašāk lasiet šeit:​

Paēdušai Latvijai

Jau daudzus gadus, decembrī, par AS "RĪGAS SILTUMS" darbinieku tradīciju ir kļuvusi piedalīšanās akcijā "Paēdušai Latvijai", atbalstot grūtībās nonākušās Latvijas ģimenes. Kopā 2022.gada decembra akcijā saziedojām 110 pārtikas pakas, vairākus desmitus kilogramu papildus produktu, kā arī 38,58 EUR.

Valde, direktori

Vadība

2022.gada decembra akcijas rezultāts

Palīdzība Ukrainai
  • 2022.gada decembrī: Ukrainas iedzīvotāju atbalstam, atsaucoties uz Rīgas domes un ziedot.lv aicinājumam piepildīt Rīgas satiksme autobusus ar nepieciešamajām precēm, kas tika transportēti uz Ukrainas pilsētu Kijivu.
  • 2022.gada rudenī, ziemā: Ukrainas diasporas brīvprātīgo organizācijai ziedojām sveču pārpalikumus un vasku, lai varētu izgatavot speciālas ierakuma sveces.
  • Sadarbībā ar Rīgas Domes koordinācijas centru ziedoja nepieciešamās preces: autiņbiksītes bērniem; piena pulveri bērniem neatvērtos iepakojumos; higiēnas preces sievietēm (paketes).
  • 2022.gadā pastāvīgi: ziedo naudu ar labdarības organizācijas ziedot.lv starpniecību https://www.ziedot.lv/ 
  • sniedz cita veida palīdzību ukrainas iedzīvotājiem  https://www.ukraine-latvia.com/lv#ask-for-help 

#standwithukraine