Jūs atrodaties šeit

Kompetenču centrs

Kopš 1998. gada jūnija AS RĪGAS SILTUMS darbojas Kompetenču centrs. Tā galvenais uzdevums ir nodrošināt strādājošajiem iespējas paaugstināt savu kvalifikāciju. 

Vispārēja darbinieku kvalifikācijas celšana kļuvusi par nepieciešamību, jo ražošanā aizvien vairāk tiek ieviestas mūsdienīgas iekārtas un tehnoloģijas.

Mācību procesu nodrošina personāla sagatavošanas inženieri un iesaistās arī akciju sabiedrības vadītāji, kā arī augsti novērtēti uzņēmuma speciālisti. Bieži viesi mācību centrā ir iekārtu, vai materiālu ražotāju pārstāvji, kas pārzina sava uzņēmuma produkciju. Mācību saturs regulāri tiek uzlabots un papildināts, katra mācību nodarbība ir ar savu tematisko iezīmi un pieskaņota klausītāju profesionālajai kompetencei.

Kompetenču centra laboratorijā uzstādītās tehnoloģijas ļauj praksē apgūt dažādas profesionālas iemaņas. Ierīkotais individuālais siltummezgla stends, kurš kopā ar siltuma patēriņa imitatoru mācību procesā, sniedz iespēju reāli veikt visus ieregulēšanas, apkalpošanas un remonta darbus. Tāpat laboratorijā uzstādīta AS RĪGAS SILTUMS izstrādātā operatīvā datu uzskaites sistēma, kas ļauj uz datora ekrāna vizuāli iepazīties ar individuālā siltummezgla stenda darbību un izvērtēt mācību procesā pieļautās kļūdas. Tas ļauj praktiski apgūt prasmes - veikt individuālā siltuma punkta pieslēgšanu, atslēgšanu, regulēšanu un tehnisko apkalpošanu.

Līdztekus savu darbinieku apmācībai AS RĪGAS SILTUMS Kompetenču centrs piedāvā kvalifikācijas celšanas kursus, kuros individuālo siltummezglu apkalpošanu var apgūt arī citi interesenti. Šo iespēju ir izmantojuši daudzu Latvijas pilsētu siltumapgādes uzņēmumi, lai uzlabotu savu darbinieku profesionālo kompetenci.

Plašāka informācija pa tālruņiem 67017230, 67017247.