Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” saņem atzinību desmitgades Dimanta balvas kategorijā “Zemāka riska, valsts un pašvaldību autoparki”

10/11/2022

2022. gadā, atzīmējot konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” 10. gadadienu, tika godināti konkursa pastāvēšanas vēsturē izcilākie autoparku īpašnieki, pasniedzot desmitgades Dimanta balvu četrās kategorijās.

AS “RĪGAS SILTUMS” bija starp trīs  nominantiem (AS “Latvenergo”, AS “RĪGAS SILTUMS”, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”) desmitgades Dimanta balvai kategorijā “Zemāka riska, valsts un pašvaldību autoparki”. Balvu saņēma AS “Latvenergo”, savukārt AS “RĪGAS SILTUMS” saņēma Atzinības rakstu par izcilu, ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu transportlīdzekļu parka pārvaldīšanu.

Pasākuma organizatori uzsvēra, ka šīs dekādes laikā ieguldīts daudz, sekojot līdzi Latvijas valsts, pašvaldību un uzņēmumu autoparku attīstībai, veicinot pozitīvas pārmaiņas tajos un kopā radot Latvijas atbildīgi pārvaldīto autoparku kopienu.

Nelielas izmaiņas plānotas konkursa turpmākajā norisē, proti, snieguma vērtēšana turpmāk tiks īstenota reizi divos gados, lai autoparkiem būtu plašākas iespējas pilnvērtīgāk prezentēt uzlabojumus savā saimniecībā.

AAS BALTA (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas organizētā konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” mērķis ir informēt par autotransporta nozares tendencēm, iepazīstināt ar ceļu satiksmes drošību veicinošiem risinājumiem, iedvesmoties no nozares pārstāvju ieviestās labās prakses un godināt izcilākos uzņēmumu autoparkus. Konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks” iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu.