Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” pieslēdzas Zemes stundai, samazinot enerģijas patēriņu

22/03/2024

AS “RĪGAS SILTUMS” šī gada 23.martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30, pasaulē lielākās vides akcijas ietvaros Zemes stunda samazinās apgaismojumu četrās siltumcentrālēs, automātiskajā gāzes katlumājā un administratīvajās ēkās, vēršot sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām un apliecinot uzņēmuma rīcību videi draudzīgai rīcībai ikdienā.

Objekti, kuros tiks izslēgta gaisma:

  • SC "Imanta", SC "Ziepniekkalns", SC "Daugavgrīva" – izslēgts ārējais apgaismojums un daļēji iekšējais apgaismojums.
  • SC "Vecmīlgrāvis" – izslēgts ārējais apgaismojums, samazināts iekšējais apgaismojums. Apgaismojums paliks tikai iebraucamajā daļā un šķeldas uzglabāšanas laukumā.
  • KM Keramikas ielā 2A – izslēgts ārējais apgaismojums.
  • Samazināts apgaismojums teritorijā Pildas ielā 43.
  • Samazināts apgaismojums Dispečeru dienestā.

Piedaloties Zemes stundā, sagaidāmais elektroenerģijas patēriņš samazināsies vairāk nekā par 30 kWh. Ikgadējā dalība Zemes stundā ir simbolisks žests, apliecinot, ka AS “RĪGAS SILTUMS” ir svarīga atbildīgas vides politikas īstenošana.

AS “RĪGAS SILTUMS” mudina ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu, pašvaldību un organizāciju piedalīties Zemes stundā, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, apņemoties videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Atcerēsimies - viszaļākā, lētākā un neatkarīgākā enerģija ir tā, ko nepatērējām, tādēļ aicinām siltināt ēkas un pārveidot siltumapgādes sistēmas, lai efektīvi regulētu siltumu mājās!