Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS izstādē Māja I 2023 informēs par energoefektīviem risinājumiem ēkā

20/03/2023

Jau devīto gadu pēc kārtas AS RĪGAS SILTUMS piedalās Starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē Māja I 2023, informējot klientus un sadarbības partnerus gan par inovatīviem sasniegumiem siltumapgādes nozarē, gan par efektīvu daudzdzīvokļu māju inženiersistēmu apkalpi.

Izstādes laikā katru dienu pulksten 11.00, 13.00 un 15.00 AS RĪGAS SILTUMS eksperti stāstīs par energoefektivitātes risinājumiem ēkā, sniedzot praktiskus ieteikumus, kā būtiski samazināt siltuma rēķinus. Padomi būs noderīgi gan iedzīvotājiem, gan ēku apsaimniekotājiem un māju vecākajiem.

Tiekamies AS RĪGAS SILTUMS stendā izstādē Māja I 2023 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 23. līdz 26.martam, lai uzzinātu par efektīviem, inovatīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas palīdzēs dzīvot  ērtāk un taupīgāk!

Izstāde Māja I ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

Izstādi apmeklē profesionāļi no Baltijas reģiona un visas Eiropas, kā arī plaša apmeklētāju publika, kas meklē nepieciešamo sava mājokļa būvniecībai.