Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS aicina ēnotājus iepazīt lielāko siltumapgādes uzņēmumu Baltijā

15/03/2024

Šogad 4.aprīlī, Latvijā organizētajā Junior Achievement karjeras izglītības programmā Ēnu diena,  AS RĪGAS SILTUMS  uzņems skolēnus, kurus interesē siltumenerģijas ražošana, pārvade un realizācija.

Skolēniem, kurus interesē siltumenerģētika, ir iespēja iepazīt  galveno siltumenerģijas piegādātāju Rīgā un lielāko Baltijas valstīs, kļūstot uz dienu par Mērījumu un ieregulēšanas dienesta vadītāju, Siltumcentrāles "Daugavgrīva" iecirkņa vadītāju, Kontroles mēraparātu grupas vadītāju, Siltumtīklu iecirkņa vecāko siltumtehnisko iekārtu inženieri vai Darba aizsardzības dienesta vadītāju.

Jauniešiem būs iespēja uzzināt, kā siltums nonāk dzīvokļos, skolās, birojos un citās ēkās, kas ir atjaunojamie energoresursi, kā taupīt siltumu un to racionāli izmantot, kā notiek attālināta siltumcentrāles un katlumāju vadība? Kādas ir dažādas bīstamas situācijas darbā, kuras nākas paredzēt un jau laicīgi novērst, lai darbinieki, pildot darba pienākumus, negūtu traumas un nesavainotos, lai zinātu, kā rīkoties bīstamās situācijās.

Tāpat skolēni dosies ekskursijā, apskatot mūsdienīgo šķeldas katlu māju un laboratoriju.

Lai atrastu atbilstošu vakanci, jāpiesakās AS RĪGAS SILTUMS profilā.

 

 

Par AS RĪGAS SILTUMS

AS RĪGAS SILTUMS ir publisku personu kontrolē esoša privāta kapitālsabiedrība.  Akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas valstspilsētas pašvaldība (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA "Enerģijas risinājumi. RIX" (2%), AS "LATVENERGO" (0,005%). AS RĪGAS SILTUMS ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tā veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Siltumtīklu kopējais garums ir ap 825 kilometru, no kuriem 85% atrodas AS RĪGAS SILTUMS īpašumā.