Jūs atrodaties šeit

AS RĪGAS SILTUMS aicina apmeklēt Energoefektivitātes iniciatīvas “Dzīvo siltāk” stendu izstādē “Māja I 2024”

19/03/2024

AS RĪGAS SILTUMS aicina apmeklēt Energoefektivitātes iniciatīvas “Dzīvo siltāk” stendu izstādē “Māja I 2024”, no šī gada 21. līdz 24. martam, kurā mūsu eksperti stāstīs gan par inovatīviem sasniegumiem siltumapgādes nozarē, gan par efektīvu daudzdzīvokļu māju inženiersistēmu apkalpi.

Stendā “Dzīvo siltāk” dažādu institūciju, uzņēmumu un asociāciju eksperti informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu, dažādiem energoefektivitātes risinājumiem un ieguvumiem, kā arī ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. “Dzīvo siltāk” stendā būs iespēja uzzināt arī par pieejamo Atveseļošanas fonda un valsts atbalstu daudzdzīvokļu, sabiedrisko ēku un uzņēmumu ēku atjaunošanai un citu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai.

Interesenti izstādes laikā stendā “Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Klimata un enerģētikas ministrijas,  Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Latvijas Vides investīciju fonda, AS “Sadales tīkls”, Elektrum Energoefektivitātes centra, Attīstības finanšu institūcijas “Altum”, kā arī AS “RĪGAS SILTUMS” ekspertus. Tāpat arī varēs sastapt būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas.

Tiekamies “Dzīvo siltāk”” stendā izstādē “Māja I 2024” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 21. līdz 24.martam, lai uzzinātu par efektīviem, inovatīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas palīdzēs dzīvot  siltāk, ērtāk un taupīgāk!

Papildu informācija par izstādi “Māja I 2024” pieejama Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mājaslapā https://www.bt1.lv/maja1/