Jūs atrodaties šeit

Piesakies! Bezmaksas apmācību kurss dzīvokļu īpašniekiem: Tikai pusotras stundas laikā uzzini, kā paaugstināt savas ēkas apkures sistēmas energoefektivitāti un ietaupīt

15/09/2023

Bezmaksas apmācību kurss dzīvokļu īpašniekiem: Tikai pusotras stundas laikā uzzini, kā paaugstināt savas ēkas apkures sistēmas energoefektivitāti un ietaupīt. Praktiski paraugdemonstrējumi uz ēkas apkures sistēmas modeļa!

Vai rīdzinieku ēkās vēl ir iespējams veikt apkures sistēmas sakārtošanas darbus, kas gaidāmajā apkures sezonā ļaus ietaupīt iedzīvotāju naudu? Jā! Mūsu speciālisti ir secinājuši, ka dzīvokļu īpašnieki neizprot visas iespējas, ko piedāvā modernās tehnoloģijas, tāpēc septembrī un oktobrī AS RĪGAS SILTUMS sadarbībā ar Rīgas Enerģētikas aģentūru organizē BEZMAKSAS mācību kursus “Apkures sistēmas energoefektivitātes paaugstināšana daudzīvokļu ēku dzīvokļos”.

Pasteidzies, nenokavē šo iespēju un piesakies ŠEIT

Mācību laikā (1 stunda 30 minūtes) iegūsiet informāciju par šādām tēmām, ar praktiskām siltumnesēja plūsmas demonstrācijām, izmantojot ēkas siltumapgādes stendu :

  • Termoregulējošo vārstu ) izvēle un uzstādīšana. Sildķermeņu apvadlīnijas nozīme un ierīkošana.
  • Sildķermeņu (radiatoru) nomaiņa. Projekts, saskaņošana un nomaiņas tehniskais izpildījums.
  • Termoregulējošo vārstu darbības ietekme uz ēkas siltumapgādes sistēmas kopējo cirkulāciju. Stāvvadu balansēšana.
  • Termoregulējošo vārstu darbības ietekmes demonstrācija uz ēkas siltumapgādes sistēmas stenda.
  • Alokatoru uzstādīšana. Alokatora datu nolasīšana.

Pasākumu norises vieta un laiks:

Rīgā, Cēsu ielā 3a, 3.korpuss- Mācību laboratorija.

Septembris: 20; 22; 27; 29;  no pl. 13:30 līdz 15:00.

Oktobris: 4; 6; 11; 13; no pl. 13:30 līdz 15:00.

 Apgūstot modernās tehnoloģijas, nesamazinot komforta temperatūru, varam samazināt siltumenerģijas patēriņu un apkures rēķinus, un tādējādi arī negatīvo ietekmi uz vidi.