Jūs atrodaties šeit

Informatīvi projekti jauniešiem

AS “RĪGAS SILTUMS” sadarbībā ar  žurnāla “Ilustrētā Junioriem” redakciju veido izglītojošu projektu jauniešiem par siltuma ražošanu un pārvadi, kā arī par siltumenerģijas taupīšanas veidiem.

Ar šo izdevumu palīdzību vēlamies veidot jauniešu izpratni par to kā drēgnās rudens dienās rodas siltums mājās un ilustrācijas veidā attēlot siltuma taupīšanas veidus, sniedzot praktiskus padomus siltuma efektīvai izmantošanai.

Ekskursijas

Jau vairākus gadus aktīvi piedalāmies profesionālās orientācijas pasākumos, kuru mērķis ir iepazīstināt vidusskolēnus un studentus ar siltumenerģētikas inženiera profesiju, radot interesi to apgūt, tādējādi veicinot jaunu un zinošu speciālistu ienākšanu siltumenerģētikas nozares uzņēmumos. Karjeras dienu laikā, kuras parasti norisinās martā, AS “RĪGAS SILTUMS” apmeklē vairāk nekā simts skolēni un studenti, kuriem interesē izzināt siltumapgādes uzņēmumu  – siltumenerģijas ražošanu, tās piegādi patērētājiem.

Gan skolēniem, gan studentiem organizējam ekskursijas uzņēmuma ražotnēs, bet studentiem arī dodam iespēju piedalīties dažādos profesionālos mācību pasākumos.

Plašāka informācija pa tālruņiem 67017230, 67017247.