Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” nu jau otro gadu pēc kārtas saglabā VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni

31/01/2020

Nu jau otro gadu pēc kārtas AS “RĪGAS SILTUMS” saglabājusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmeni. Kopumā šajā programmā akciju sabiedrība iekļauta kopš tās izveides.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes locekle Birute Krūze: “Atbildīga un godīga uzņēmējdarbība ir akciju sabiedrības prioritāte, ko uzņēmums īsteno,  rūpīgi ievērojot noteiktās likuma normas, disciplinēti nomaksājot visus valstī noteiktos nodokļus, kā arī ieviešot un realizējot nodokļu risku pārvaldības procedūras.   

VID Padziļinātās sadarbības programmas Zelta līmenis ir augstākā līmeņa novērtējums AS “RĪGAS SILTUMS” īstenotajai atbildīgai uzņēmējdarbības praksei. Tā reizē ir arī apliecinājums AS “RĪGAS SILTUMS” kā atvērtam un uzticamam sadarbības partnerim. Lai pretendētu uz dalību programmā, pastāvīgi izpildām virkni dažādu kritēriju. Sociālajās apdrošināšanas iemaksās un iedzīvotāju ienākuma nodoklī vien kopā ik gadu esam nomaksājuši ap 8 milj. eiro.

AS “RĪGAS SILTUMS” ilgtspēju un labo sociālās korporatīvās atbildības praksi apliecina arī iegūtā  Zelta kategorija “Ilgtspējas indeksā.”

 

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. 

Programmas dalībnieki, vērtēšanas kritēriji, priekšrocības un cita informācija pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā “Padziļinātās sadarbības programma”.