Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki iestāda 20000 rekordlielu priedīšu skaitu

20/05/2019

AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki, piektdien, 10.maijā pulcējās Ropažu novadā, lai ar lielu entuziasmu stādītu priedītes, dodot savu ieguldījumu apkārtējās vides saglabāšanā un kaitīgo izmešu samazināšanā.

Mežu AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki stāda jau piekto gadu pēc kārtas, un ar katru gadu stādīt gribētāju skaits strauji pieaug - šogad piedalījās 200 uzņēmuma darbinieki. Ja pirms četriem gadiem tika iestādīts 2 000 priedīšu, tad pērn – jau  16000, savukārt šogad iestādām rekordlielu skaitu 20 000 priedīšu.

Kopā par 5 gadiem AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki iestādīja 50 000 priedīšu, kas pēc 60 gadiem sniegs mums vidēji ap 2 500 kubikmetru koksnes un nākotnē šī mežaudze spēs dienā saražot ap 10 000 kg skābekļa.

Meža stādīšana ir viens no atbildīgas un ilgtspējīgas AS “RĪGAS SILTUMS” vides politikas pasākumiem – sākot ar videi un cilvēkiem draudzīgu siltumenerģijas ražošanas procesu, ieviešot un uzstādot jaunākās inovatīvās iekārtas un pastāvīgi samazinot kaitīgo izmešu apjomu, gan palielinot kurināmā bilancē Latvijas teritorijā iegūtos atjaunojamos energoresursus, gan siltumenerģijas pārvadē ik gadu samazinot siltuma zudumus, tāpat arī vairākus gadus AS “RĪGAS SILTUMS” izmanto divus elektromobiļus.

Ņemot vērā vides aizsardzības nozīmi pasaulē un AS “RĪGAS SILTUMS” ražošanas specifiku, tiek plānots arī turpmāk ieguldīt videi draudzīgos un apkārtējo vidi uzlabojošos projektos.