Jūs atrodaties šeit

Rīgā noplūdes vietu siltumtīklos meklēšanai ievadīs fluorescīnu

12/12/2019

Sākot ar š.g. 16.decembri tiks veikta AS „RĪGAS SILTUMS” siltumtīklos cirkulējošā tehniskā ūdens (siltumnesēja) iekrāsošana ar fluorescējošu krāsvielu, siltumtīklu un siltumapgādes sistēmu blīvuma kontrolei.

Pievienotā krāsviela, kas ir izšķīdināta tehniskajā ūdenī un cirkulē tikai AS “RĪGAS SILTUMS” siltumtīklos, nav kaitīga veselībai.

Siltumnesēja iekrāsošana nepieciešama, lai operatīvi varētu atklāt ūdens noplūdes vietas siltumtīklos, kā arī atklāt ēkās esošos bojātos karstā ūdens siltummaiņus. Krāsvielas pievienošana siltumnesējam notiek ik gadu.

Siltumtīklu ūdens noplūdes vietu meklēšana, ievadot siltumnesējā fluorescējošu krāsvielu, neietekmēs siltumenerģijas padevi Rīgā.

Ja karstā ūdens apgādes sistēmā parādās iekrāsots ūdens, kā arī novērojamas ūdens noplūdes uz ielas dzeltenzaļganā nokrāsā, lūdzam nekavējoties ziņot pa AS „RĪGAS SILTUMS” klientu diennakts bezmaksas tālruni 8 00000 90.

Par AS „RĪGAS SILTUMS”

AS „RĪGAS SILTUMS” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometri, no kuriem 74% atrodas AS „RĪGAS SILTUMS” īpašumā.