Jūs atrodaties šeit

Ēnu diena - skolēniem interese par AS “RĪGAS SILTUMS”

11/04/2022

2022.gada 6.aprīlī, Latvijā organizētajā Junior Achievement karjeras izglītības programmā Ēnu diena,  AS “RĪGAS SILTUMS” uzņēma  skolēnus no Latvijas skolām, kurus interesē siltumenerģijas ražošana, pārvade un realizācija.

AS „RĪGAS SILTUMS” Ēnu dienā viesojās kopā 14 skolēni no dažādām Latvijas skolām -  Rīgas Hanzas vidusskolas, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Mežciema pamatskolas, Mārupes vidusskolas, Rīgas 19.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Rīgas 96.vidusskolas, Baložu vidusskolas, Rīgas 75.vidusskolas, Ikšķiles vidusskolas, Rīgas 64.vidusskolas.

Skolēni iepazinās ar izvēlētās profesijas ikdienas darbu, apmeklēja siltummezglu, mācību centru un devās ekskursijā uz  siltumcentrāli “Imanta”, kā arī uzzināja kā būt #energovienotiem un taupīt enerģiju.

Skolēni atzina, ka Ēnu diena bijusi patiesi aizraujoša un noderīga, atzīmējot, ka savu nākotni plāno saistīt ar siltumenerģētikas nozari.

AS „RĪGAS SILTUMS” ir draudzīgs uzņēmums izglītības iestāžu skolēniem un studentiem. Ik gadu, dažādu pasākumu ietvaros, uzņēmumu apmeklē vairāk nekā simts jauniešu.

Uzņēmums piedalās Ēnu dienā, Atvērto durvju nedēļā, Karjeras dienās un citos profesionālās orientēšanās pasākumos. To mērķis ir iepazīstināt skolēnus un studentus ar siltumenerģētikas inženiera profesiju, radot interesi to apgūt, tādējādi, veicinot jaunu un zinošu speciālistu ienākšanu siltumenerģētikas nozares uzņēmumos.

Siltumapgādes uzņēmums labprāt uzņem arī skolēnus ekskursijās no visām Latvijas skolām. To laikā iepazīstinām ar uzņēmuma darbu, siltumenerģijas ražošanas un piegādes procesu. Ik gadu šādu iespēju izmanto vairāku desmitu skolu.