Jūs atrodaties šeit

Energopolitika

Energopolitika ir daļa no uzņēmuma energopārvaldības sistēmas, kas praktiskā veidā nosaka, uztur un analizē uzņēmuma ikdienas darbu ar energoresursiem.

Lai uzlabotu energoefektivitāti un veicinātu efektīvu energoresursu izmantošanu, AS “RĪGAS SILTUMS” ir uzsācis pielāgot energopārvaldības sistēmu starptautiskajam standartam ISO50001 – Energopārvaldības sistēmas.

Energopārvaldības sistēmas pamatā ir starptautiskais standarts ISO 50001, kura mērķis ir veicināt uzņēmumā izveidot sistēmas un procesus, kas nepieciešami, lai uzlabotu energoefektivitāti un veicinātu efektīvu energoresursu izmantošanu, kā rezultātā tiktu gan samazināta ietekme uz vidi, gan arī būtiski samazinātas uzņēmuma enerģijas izmaksas.

Mūsdienās liela uzmanība tiek pievērsta energoresursu un enerģijas izmantošanas efektivitātes paaugstināšanai. Sertificēta energopārvaldības sistēma ir instruments racionālai un efektīvai enerģijas izmantošanai, lai samazinātu uzņēmuma izmaksas un paaugstinātu konkurētspēju. Efektīva energosistēma ir apliecinājums tam, ka uzņēmuma darbība balstīta uz ilgtspējīgas attīstības principiem.

AS “RĪGAS SILTUMS” aicina arī savus sadarbības partnerus un klientus realizēt energoefektivitātes aktivitātes savā ikdienas darbībā.