Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” saņem “Ģimenei draudzīgi” statusu!

12/06/2019

AS „RĪGAS SILTUMS” šogad ir saņēmusi “Ģimenei draudzīgi” statusu, ko piešķīrusi Latvijas Republikas Labklājības ministrija „Ilgtspējas indeksa” ietvaros.

AS „RĪGAS SILTUMS” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis: „Latvijas prezidents Kārlis Ulmanis ir teicis - “Ģimene ir sargājama, ceļama, viņa jādara labāka, jo no veselīgām ģimenēm sastādās veselīga tauta.”

Mūsdienās darbā mēs pavadām lielāko daļu sava laika. Tas ietekmē mūsu fizisko un emocionālo veselību. Tādēļ vēl jo svarīgāk, lai darba un personīgā dzīve būtu zināmā harmonijā. Ģimene ir veselīgas sabiedrības pamats.

Mēs kā darba devējs rūpējamies, lai mūsu darbinieki būtu līdzsvarā starp darba un ģimenes dzīvi, lai viņi ikdienā justu mūsu atbalsta plecu. Tādēļ iekšējā kultūrā ir izveidota pasākumu sistēma  darbiniekiem. Esam priecīgi katru gadu satikt kolēģu ķiparus, just līdzi viņu panākumiem Vasaras sporta svētkos, svinēt Ziemassvētkus, vai sniegt atbalstu skolas gaitas uzsākot. Esmu gandarīts, ka mums izdevās ieviest mentoringa sistēmu darbiniekiem, kuri atgriežas pēc ilgstošas prombūtnes, kas, protams, ir aktuāls arī māmiņām. Un lielākais sasniegums pēdējā gadā - esam izveidojuši bērnu istabu, protams, vēl ir daudz darāmā, tomēr esam uz pareizā ceļa!

Ar lielu entuziasmu mēs mācāmies no labākajiem un mums ir vēl daudz labu ideju, kuras plānojam īstenot, lai aizvien uzlabotu darba vidi uzņēmumā!”

Kopā “Ģimenei draudzīgi” statusu saņēma 38 uzņēmumi.  Uzņēmumi arī uz gadu iegūst tiesības "Ģimenei draudzīgi" logo izmantot savā uzņēmumā, interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos.

Par AS „RĪGAS SILTUMS”

AS „RĪGAS SILTUMS” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. Tas veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī nodrošina siltumenerģijas lietotāju ēku iekšējās siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi.

77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometru, no kuriem 74% atrodas AS „RĪGAS SILTUMS” īpašumā.

AS "RĪGAS SILTUMS" akciju kapitāls sadalās šādi: Rīgas dome (49,00%), Latvijas Valsts (48,995%), SIA "Enerģijas risinājumi. RIX" (2%), AS "LATVENERGO" (0,005%).