Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” pirmo reizi saņem Platīna kategorijas apbalvojumu Ilgtspējas indeksā

17/06/2020

AS “RĪGAS SILTUMS” pirmo reizi ieguvusi Platīna kategorijas apbalvojumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā Ilgtspējas indeksā. Saņemtais apbalvojums ir augstākais uzņēmuma ilgtspējas novērtējums atbilstoši prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis: “Atbildīga uzņēmējdarbība, rūpes par darbiniekiem un vidi, komunikācija ir tās vērtības, kas jāuzņemas ikvienam ilgtermiņā domājošam uzņēmumam. Aktivitātes un projektus, kas veicina kopējo labklājību un minimizē uzņēmuma darbības ietekmi uz apkārtējo vidi, veicam jau daudzus gadus, un arī pagājušajā gadā esam realizējuši daudz projektu un ideju, kas skar dažādas korporatīvās atbildības jomas. Ceļš līdz Platīna kategorijas apbalvojumam nebija ne viegls, ne īss – 11 gadu garumā, ar katru gadu cenšoties pilnveidot savu sniegumu, šogad esam ieguvuši augstāko novērtējumu, par ko mums ir patiess prieks! Ikviens mūsu darbinieks, klients vai sadarbības partneris var būt drošs, ka strādājam godprātīgi un rūpējamies par sabiedrības interesēm. Noteikti turpināsim attīstīt ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. Paldies Ilgtspējas indeksa organizatoriem, kas dod instrumentus procesu sakārtošanai uzņēmumā un mudina mums savu darbu šajā jomā veikt arvien mērķtiecīgāk un precīzāk!

Ilgtspējas indeksā AS “RĪGAS SILTUMS” piedalās kopš pirmsākumiem un katru gadu uzlabo savu sniegumu, pirmos 5 gadus saņemot Sudraba, nākamos 5 gadus Zelta un šogad visaugstāko apbalvojumu - Platīna kategoriju.

Ilgtspējas indeksā AS “RĪGAS SILTUMS” piedalās kopš pirmsākumiem un katru gadu uzlabo savu sniegumu, pirmos 5 gadus saņemot Sudraba, nākamos 5 gadus Zelta un šogad visaugstāko apbalvojumu - Platīna kategoriju. Ilgtspējas indeksa augstākajai jeb Platīna kategorijai šogad kvalificējās 19 uzņēmumi. Divi no tiem šo vērtējumu saņēmuši pirmo reizi – “LDz Cargo” un AS “RĪGAS SILTUMS” pievienojās organizācijām, kas platīna kategoriju ieguvušas jau iepriekšējos gados: “Augstsprieguma tīkls”, “Balta”, “Baltic International Bank”, “Cēsu alus”, “Coca-Cola HBC Latvia”, “Latvenergo”, “Latvijas Autoceļu uzturētājs”, “Latvijas dzelzceļš”, “Latvijas Loto”, “Rimi Latvia”, Rīgas tehniskā universitāte, “Sadales tīkls”, “SEB banka”, “Schwenk Latvija”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, “Swedbank” un “Ventspils reiss”.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģija, vide, tirgus attiecības, darba vide un sabiedrība.