Jūs atrodaties šeit

Neraugoties uz parādiem, AS “RĪGAS SILTUMS” aicina pieslēgt apkuri

08/10/2021

Iestājoties ārkārtējai situācijai, pieaugot Covid-19 saslimstībai, AS “RĪGAS SILTUMS”, neraugoties uz parādiem, aicina pieslēgt apkuri visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām jau tuvākajā laikā.

Siltumapgādes uzņēmums saskaņos apkures pieslēgšanu visām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kuru siltummezgla un siltumapgādes sistēma ir sagatavota apkures sezonai un ir veikta hidrauliskā pārbaude.

AS “RĪGAS SILTUMS” mudina pasteigties un tehniski sakārtot ēku individuālos siltummezglus un iekšējo siltumapgādes sistēmu, lai rīdziniekiem tiktu nodrošināta droša siltumapgāde. Tas ļaus iedzīvotājiem jau tuvākajā laikā mājās saņemt apkuri.

Arī šajā apkures sezonā, AS “RĪGAS SILTUMS” rīkosies sociāli atbildīgi un ārkārtas situācijas laikā neaprēķinās soda procentus par kavētiem maksājumiem.

AS “RĪGAS SILTUMS valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis: “Ļoti ceram, ka šie soļi ļaus klientiem vieglāk pārvarēt jauno apkures sezonu, kas solās būt gana izaicinoša, ņemot vērā siltuma tarifa pieaugumu dēļ straujā energoresursu cenu kāpuma.

Pie šobrīd ārkārtīgi augstajām kurināmā un pirktās enerģijas cenām ir svarīgs katrs laikā veikts maksājums, tādēļ ļoti ceram, ka klienti centīsies norēķināties savlaicīgi, lai siltumapgādes uzņēmums spētu nodrošināt drošu siltumapgādi rīdziniekiem.

Pateicamies klientiem, kas neraugoties uz sarežģītajiem apstākļiem, norēķinās par saņemtajiem siltumapgādes pakalpojumiem!”

AS “RĪGAS SILTUMS” arī mudina namu pārvaldniekus, sadarbībā ar dzīvokļu īpašniekiem, izvērtēt un ieviest ēkās enerģijas taupīšanas pasākumus, jo rēķinu veido ne tikai tarifs, bet arī siltuma patēriņš. Šeit vietā ir atgādinājums, ka 1 grāda samazinājums telpās ir mīnuss 5% rēķinā.