Jūs atrodaties šeit

Mainīta siltumapgādes sistēmu ikgadējās pārbaudes ar pieņemšanu pieteikšanas kārtība

19/03/2020

Informējam klientus – siltumenerģijas lietotājus, ka sākot ar 2020.gada 30.martu ir mainīta jūsu objektu siltumapgādes sistēmu ikgadējās pārbaudes ar pieņemšanu pieteikšanas kārtība.

Lai turpmāk, pirms kārtējās apkures sezonas sākšanās pieteiktu siltumapgādes sistēmas ikgadējo pārbaudi ar pieņemšanu, lūdzam klientus (siltumenerģijas lietotājus) vai tā deleģētos pārstāvjus vērsties AS “RĪGAS SILTUMS” Dispečeru dienestā, zvanot uz bezmaksas tālruni 80 0000 90 vai sūtot pieteikumu pa e-pastu uz cdd@rs.lv.

Sazinoties ar mums, lūdzam identificēt sevi un nosaukt ēkas adresi, kuras siltumapgādes sistēma AS “RĪGAS SILTUMS” pārstāvim ir jāpārbauda. Ja ir vairāki pārbaudāmie objekti, lūdzam sūtīt sarakstu uz e-pasta adresi cdd@rs.lv.

Atgādinām, ka atbilstoši MK noteikumu Nr.876 “Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi” 23.3. punktam siltumenerģijas lietotājs reizi gadā pēc saskaņošanas ar piegādātāju veic siltumtīklu, siltumpunktu, apkures, ventilācijas un karstā ūdens apgādes sistēmu vispārējo pārbaudi un hidrauliskās pārbaudes.