Jūs atrodaties šeit

SIA “Bonava Latvija”

SIA “Bonava Latvija”

Bonava ir vadošā dzīvojamo māju attīstīšanas kompānija Ziemeļeiropā. Izaugusi no NCC, Bonava rada mājas un dzīvesvietas jau kopš pagājušā gadsimta 30.- tajiem gadiem.

NCC Grupu Latvijā no 2000. gada pārstāvēja NCC Housing, kas nodarbojās ar daudzdzīvokļu māju attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu.  Iepriekš kompānija bija atpazīstama pēc tādiem dzīvojamo ēku projektiem Rīgā kā Rūpniecības iela 9 (Klusais centrs), “Lauras” Upeņu ielā 9, 11, 15 un 17 (Purvciems), NCC Mājas Biķernieku ielā 160 (Mežciems) un Putnu ielā 31 (Ziepniekkalns), kas pieslēgti AS “RĪGAS SILTUMS” centralizētajai siltumapgādes sistēmai.

SIA “Bonava Latvija” jaunie daudzdzīvokļu projekti Bultu ielā 2 (Ķengarags), Sermuliņu ielā 14 (Pētersala – Andrejsala), Stārķu ielā 2 (Purvciems/Teika), kā arī daži citi jaunie projekti arī tiks pieslēgti AS “RĪGAS SILTUMS” centralizētajai siltumapgādes sistēmai.

SIA “Bonava Latvija” katram klientam nodrošina augsta līmeņa servisu ikvienā dzīvokļa iegādes posmā, kā arī sekojošajā garantijas periodā, jo kompānija vienlaicīgi darbojas gan kā projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan pārdevējs un garantijas devējs.

Bultu 2
Lapsu 12