Jūs atrodaties šeit

Uzsākot apjomīgus remontdarbus, AS “RĪGAS SILTUMS” izbūvē pagaidu siltumtīklus 400 m garumā, nepārtraucot karstā ūdens piegādi 249 ēkām Brīvības ielā

05/06/2017

Lai garantētu drošu un nepārtrauktu siltumenerģijas piegādi rīdziniekiem, AS „RĪGAS SILTUMS” no 5.jūnija veic apjomīgus siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā - posmā no ēkas Brīvības ielā 163 (pretī Circle K (iepriekš Statoil) degvielas uzpildes stacijai) līdz Bruņinieku ielai ar atzarojumiem.

Siltumtīklu pārbūves laikā, rūpējoties par 249 ēku iedzīvotāju komfortu, AS “RĪGAS SILTUMS” izbūvēja pagaidu siltumtīklus 400 m garumā. Šīm ēkām visas vasaras garumā remontdarbu laikā tiks nodrošināta karstā ūdens piegāde. Lai nodrošinātu pēc iespējas operatīvāku darbu veikšanu, tos paredzēts veikt arī nakts laikā. Naktī galvenokārt tiks veikti darbi, kas rada pēc iespējas mazāku troksni un netraucē rīdzinieku naktsmieru, tomēr atsevišķās situācijās nakts laikā būs nepieciešams veikt arī tādus darbus, kā, piemēram, asfalta frēzēšana.

Remontdarbu laikā būs apgrūtināta autotransporta kustība. Lai tā tiktu traucēta pēc iespējas mazāk, sadarbojoties ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, VAS “Latvijas Valsts ceļi”, SIA “Rīgas satiksme“ un CSDD, tika rasts rīdziniekiem ērtākais iespējamais risinājums autotransporta kustības regulēšanai – siltumtīklu pārbūves laikā gan sabiedriskajam, gan cita veida autotransportam katrā virzienā tiks atstāta viena braucamā josla.

Par aktuālajiem siltumtīklu remontdarbiem informācija pieejama AS “RĪGAS SILTUMS” mājaslapā www.rs.lv remontdarbu kartē, kā arī mobilajā aplikācijā WAZE. Pagājušajā gadā, siltumtīklu remontdarbu laikā, izmantojot mobilo aplikāciju WAZE, daudzi rīdzinieki apbrauca remontdarbu vietas operatīvi un bez sastrēgumiem, atklājot jaunus maršrutus, kurus turpina ikdienā izmantot joprojām.

AS „RĪGAS SILTUMS” atvainojas rīdziniekiem par sagādātajām neērtībām,  aicina autovadītājus ar izpratni uztvert esošo situāciju un sekot ceļazīmēm un informatīvajām norādēm. AS “RĪGAS SILTUMS” pateicas autovadītājiem par līdz šim izrādīto iecietību!