Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” saņem labas prakses balvu darba aizsardzībā “Zelta ķivere”

08/11/2017

Piektdien, 3.novembrī svinīgā ceremonijā AS “RĪGAS SILTUMS” saņēma labas prakses balvu “Zelta ķivere” par darbinieku atgriešanos darbā veicinošiem pasākumiem pēc ilgstošas prombūtnes, apliecinot atbildīga un ilgtspējīga darba devēja statusu.

Lai sekmētu veiksmīgu atgriešanos darba vidē pēc ilgstošas prombūtnes, AS “RĪGAS SILTUMS” radīta īpaša atbalsta programma, kas nodrošina regulāru saziņu starp vadītāju un darbinieku, vadītāju apmācības, kā uzņemties mentora pienākumus, kā arī darbiniekiem nodrošināts elastīgs un nepilns darba laiks, izveidotas domubiedru grupas un veikti citi atbalsta pasākumi.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis: “Saņemtā labas prakses balva “Zelta ķivere” ir ilgtspējīgas un mērķtiecīgas AS “RĪGAS SILTUMS” personālpolitikas rezultāts – veikta virkne pasākumu, lai palīdzētu darbiniekiem atkal integrēties darbā pēc ilgstošas prombūtnes. Uzņēmumam ir svarīgi, lai darbinieks būtu motivēts strādāt un pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk spētu atgriezties darbā. Pateicoties kompleksai atbalsta programmai, AS “RĪGAS SILTUMS” darbinieki vairs nebaidās būt ilgstošā prombūtnē.”

Žūrija labas prakses balvas ietvaros vērtēja arī pieteikumus no apdrošināšanas AS “BALTA”, VAS Starptautiskā lidosta “Rīga”, SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, Tiesu administrācija, AS Putnu fabrika “Ķekava”, SIA “Coca Cola HBC Latvia”, SIA “Maxima” Latvija, AS “Valmieras piens”, AS “Swedbank” un SIA “AbbVie”.

Labās prakses konkurss darba aizsardzībā “Zelta ķivere” notika jau 12.gadu. Konkursu organizē Valsts darba inspekcija sadarbībā ar LR Labklājības ministriju, RSU Darba drošības un vides veselības institūtu, Latvijas darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību.