Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” izslēdz gaismu, piedaloties Zemes stundā

26/03/2019

AS “RĪGAS SILTUMS” š.g. 30.martā laikā no plkst.20.30-21.30 piedalīsies Zemes stundā un samazinās apgaismojumu četrās siltumcentrālēs, automātiskajā gāzes katlumājā un divās administratīvajās ēkās, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām un apliecinot uzņēmuma apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai arī ikdienā.

Kuros objektos tiks izslēgta gaisma?

  • SC "Imanta" - ārējais apgaismojums,
  • SC "Ziepniekkalns" - kopējais ārējais un iekšējais apgaismojums,
  • SC "Vecmīlgrāvis" - ārējais apgaismojums, iekšējais apgaismojums,
  • SC "Daugavgrīva" - ārējais apgaismojums, iekšējais apgaismojums,
  • KM Keramikas ielā 2a - ārējais apgaismojums,
  • 1. Tīklu rajons Pildas ielā 43 - ārējais apgaismojums,
  • Dispečeru dienests Cēsu ielā 3a – samazināts iekšējais apgaismojums.

AS “RĪGAS SILTUMS”, īstenojot videi draudzīgu un ilgtspējīgu politiku, arī ikdienā nodrošina taupīgu elektroenerģijas lietošanu, un tā tiek patērēta tikai tik, cik nepieciešams drošas un nepārtrauktas siltumenerģijas ražošanai un pārvadei. Pēdējā gada laikā uzņēmumā ir paveikts liels darbs, nomainot novecojušus gaismas ķermeņus pret jaunām un efektīvām LED spuldzēm, kuras patērē līdz pat 5 reizēm mazāk enerģijas.  

Piedaloties Zemes stundā, sagaidāmais elektroenerģijas patēriņa samazināsies aptuveni par 30 kW. Dalība Zemes stundā ir kā simbolisks žests, vēlreiz apliecinot, ka AS “RĪGAS SILTUMS” ir svarīga atbildīgas vides politikas īstenošana.

AS “RĪGAS SILTUMS” aicina arī ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu, pašvaldību un organizāciju piedalīties Zemes stundā un izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, apliecinot savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.