Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” interesentiem atver siltumcentrāles “Imanta” durvis

05/04/2019

Lielākais karjeras un izglītības portāls Latvijā Prakse.lv rīko projektu “Atvērtās durvis uzņēmumos”, kurā nu jau vairākus gadus pēc kārtas aktīvi piedalās arī AS “RĪGAS SILTUMS”.

Arī šogad siltumapgādes uzņēmums divas dienas 9. un 11.aprīlī plkst.10.00 un plkst.13.00 piedāvā izglītojošas ekskursijas siltumcentrālē “Imanta”.

Siltumcentrāle “Imanta” darbojas koģenerācijas režīmā, ražojot vienlaicīgi gan siltumenerģiju, gan elektroenerģiju. Ekskursiju laikā būs iespēja iepazīties ar siltumenerģētikas inženiera profesiju un izzināt siltumenerģijas ražošanas procesu, kā arī apskatīt siltumcentrāles “Imanta” tehnoloģiskās iekārtas – turbīnu, apkures katlus, siltumsūkni u.c.

Nenokavē iespēju un piesakies šeit: (https://www.prakse.lv/event/422/ekskursija-akciju-sabiedribas-rigas-siltums-siltumcentrale-imanta)

AS „RĪGAS SILTUMS” ir atvērts uzņēmums vispārizglītojošo skolu skolēniem un studentiem. Ik gadu, dažādu pasākumu ietvaros, uzņēmumu apmeklē vairāk nekā simts jauniešu.  Uzņēmums piedalās Ēnu dienā, Atvērto durvju nedēļā un citos profesionālās orientācijas pasākumos ar mērķi iepazīstināt skolēnus un studentus ar siltumenerģētikas inženiera profesiju, radot interesi to apgūt, tādējādi, veicinot jaunu un zinošu speciālistu ienākšanu siltumenerģētikas nozares uzņēmumos.