Jūs atrodaties šeit

SC "Daugavgrīva" siltumtīklu hidrauliskā pārbaude pabeigta, karstā ūdens padeve atjaunota un no plkst.11.00 apsaimniekotājiem dota atļauja pieslēgt siltummezglus

31/07/2018

Siltumcentrāles "Daugavgrīva" siltumtīklu hidrauliskā pārbaude šī gada 31.jūlijā veiksmīgi pabeigta, karstā ūdens padeve atjaunota un no plkst.11.00 apsaimniekotājiem dota atļauja pieslēgt siltummezglus, atjaunojot ēkās karstā ūdens padevi.

Ja Jūsu ēkā joprojām nav karstā ūdens, lūdzam sazināties ar apsaimniekotāju!

Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, AS “RĪGAS SILTUMS” vasarā veic siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes. Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību, tās tiek veiktas vasaras mēnešos, lai savlaicīgi atklātu defektus, tos novērstu, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

Par hidraulisko pārbaužu laikā konstatētajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm lūdzam iedzīvotājus nekavējoties ziņot zvanot pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90 un pateicamies par jau līdz šim sniegto informāciju. 

Cauruļu bojājumu gadījumā nekavējoties tiek mobilizēti visi nepieciešamie dienesti bojājumu ātrākai novēršanai.  

AS "RĪGAS SILTUMS" atvainojas par sagādātajām neērtībām!