Jūs atrodaties šeit

AS "RĪGAS SILTUMS" vairs neveic RNP ēku siltumapgādes sistēmu apkalpošanu

08/10/2018

AS “RĪGAS SILTUMS” siltumenerģijas piegādi nodrošina 365 dienas gadā, 24 stundas diennaktī.

No šī gada aprīļa AS "RĪGAS SILTUMS" Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekojamo ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu apkalpi vairs neveic. Rīgas namu pārvaldnieks izbeidza līgumus ar AS "RĪGAS SILTUMS" un izvēlējās citu pakalpojuma sniedzēju.

AS "RĪGAS SILTUMS" Rīgas namu pārvaldnieka ēkām nodrošina siltumenerģijas piegādi līdz ēkas ievadam visu gadu, kā jebkuram citam siltumenerģijas lietotājam. Turpretī par jautājumiem, kas saistīti ar apkures pieslēgšanu un karstā ūdens temperatūru no šī gada aprīļa iedzīvotājiem, kuri dzīvo Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekotajās ēkās, jāzvana uz pilnsabiedrības “Siltumserviss Rīga” avārijas tālruni 80 000 610,  “Rīgas namu pārvaldnieks” informatīvo tālruni 8900 vai jāaizpilda pieteikuma formu sos.rnparvaldnieks.lv

 

 

 

AS "RĪGAS SILTUMS" plāno šajā jomā ne tikai aktīvi turpināt sniegt pakalpojumus, bet arī paplašināt savu darbības lauku, piedāvājot kvalitatīvi nodrošināt arī citu inženierkomunikāciju – elektrības, ūdensvada un kanalizācijas – sistēmu apkalpi.

Izmantojot šo pakalpojumu kopā ar AS “RĪGAS SILTUMS” izveidoto automātisko mērierīču nolasīšanas sistēmu, spēsim nodrošināt dažādu tehnisku problēmu un avārijas situāciju operatīvu diagnosticēšanu un risināšanu.

Dzīvojam ērtāk un taupīgāk!