Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” nu jau piekto gadu pēc kārtas “Ilgtspējas indeksa” Zelta kategorijā

14/06/2019

AS “RĪGAS SILTUMS” nu jau piekto gadu pēc kārtas iegūst augsto Zelta kategorijas novērtējumu „Ilgtspējas Indekss”, apliecinot sniegumu ilgtspējīgā siltumapgādes attīstības politikā, rūpēm par vidi, sabiedrību, darbiniekiem, demonstrējot atklātību un atbildību.

"Ilgtspējas indekss" ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās - stratēģija, vide, tirgus attiecības, darba vide un sabiedrība. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un nacionālā līmeņa sadarbības partneris Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Foto: AS “RĪGAS SILTUMS” Ilgtspējas komanda: no labās puses vides inženiere S.Možeika, sabiedrisko attiecību speciāliste J.Roze, valdes priekšsēdētājs N.Talcis, valdes locekle B.Krūze, personāldaļas vadītāja A.Lāce, sabiedrisko attiecību daļas vadītāja L.Rence, darba aizsardzības vecākā specialiste I.Luckāne