Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” izstādē Māja I 2019 iepazīstinās ar jauniem pakalpojumiem, mudinot dzīvot ērtāk un taupīgāk!

08/03/2019

Jau sesto gadu pēc kārtas AS “RĪGAS SILTUMS” piedalās Starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē “Māja I”, informējot klientus un sadarbības partnerus gan par inovatīviem sasniegumiem siltumapgādes nozarē, gan par daudzdzīvokļu māju inženiersistēmu apkalpi.

Izstādes laikā AS "RĪGAS SILTUMS" eksperti informēs par diviem jauniem un efektīviem pakalpojumiem:

Inženiersistēmu - ūdens, elektrības, siltuma un pat kanalizācijas -komplekso apkalpi (IKA), kas ir labākais piedāvājums katrai ēkai! Inženiersistēmu kompleksā apkalpe nodrošina dzīvojamo un sabiedrisko ēku siltumapgādes apkalpi, kā arī citu inženieristēmu – elektrības, ūdensvada, kanalizācijas un automatizēto gāzes katlu māju – apkalpi un līguma pārslēgšanu. Vairāk par IKA šeit.

Automātisko mērierīču nolasīšanu (AMN) – mūsdienīga siltuma, ūdens un elektrības skaitītāju datu nolasīšanas sistēma, piemērota katram mājoklim! Automātiskā mērierīču nolasīšana ir AS “RĪGAS SILTUMS” izveidota sistēma, kas automātiski nolasa patēriņa datus no siltuma maksas sadalītājiem (alokatoriem), kā arī ūdens un elektroenerģijas skaitītājiem rēķina sagatavošanai. Vairāk par AMN šeit.

Abi šie pakalpojumi pilnībā nodrošina tehnisko problēmu un avārijas situāciju operatīvus un kvalitatīvus risinājumus.

Tiekamies AS “RĪGAS SILTUMS” stendā izstādē “Māja I 2019” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 14. līdz 17.martam, lai uzzinātu vairāk par efektīviem un mūsdienīgiem risinājumiem, kas palīdzēs  dzīvot  ērtāk un taupīgāk!