Jūs atrodaties šeit

AS “RĪGAS SILTUMS” gandarīta par “Siltumserviss Rīga” atsauktajiem pārmetumiem par nesakārtotajiem siltummezgliem daudzdzīvokļu namos

07/01/2019

AS “RĪGAS SILTUMS” ir gandarīta par pilnsabiedrības “Siltumserviss Rīga” dalībnieces SIA “SB” valdes priekšsēdētāja Andra Skrūskopa ziņu atsaukumu un atvainošanos saistībā ar pārmetumiem AS “RĪGAS SILTUMS” par nesakārtotajiem siltummezgliem pērn oktobrī, pieslēdzot apkuri daudzdzīvokļu namos.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes priekšsēdētājs: “Nepamatoto pārmetumu atsaukums sniedz mums un mūsu darbiniekiem, kurus bijām spiesti atlaist, gandarījumu. Tas ir apliecinājums kolēģu godprātīgajam darbam, kas ir veikts, nežēlojot spēkus un zināšanas, nereti strādājot arī vēlās vakara vai nakts stundās.

Šī atvainošanās mums bija vitāli svarīga, raugoties gan no reputācijas, gan no kolēģu – mūsu darbinieku - ieguldītā ilggadējā, rūpīgā darba, par ko esam viņiem pateicīgi!”

Pilnsabiedrības “Siltumserviss Rīga” dalībnieces SIA “SB” valdes priekšsēdētājs Andris Skrūskops nosūtot AS “RĪGAS SILTUMS”  ziņu aģentūrai LETA adresēto ziņu atsaukuma kopiju, norādījis, ka pērn oktobrī pieslēgšanās apkurei bijusi ārkārtīgi intensīva, kas radīja paaugstinātu spriedzi, tā rezultātā intervijas laikā izskanējuši nepamatoti pārmetumi AS “RĪGAS SILTUMS”.

A.Skrūskops atzinis, ka šobrīd, objektīvi raugoties uz situāciju, ne jau iepriekšējais iekšējo siltumsistēmu apkalpotājs bija vainīgs apkures pieslēgšanās problēmās. Savā vēstulē A.Skrūskops atvainojas AS “RĪGAS SILTUMS” par nepamatotajiem pārmetumiem.